Dolar
8,6790
Euro
10,1809
GRAM ALTIN
491,77
BIST
1.392
Konya
az bulutlu
27°C
Yeni Meram

AGD ve MGV Genel Başkanı Turhan, Konya'da silahlı saldırıda öldürülen 7 kişinin ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Milli Gençlik Vakfı (MGV) Genel Başkanı Salih Turhan'ın, Konya'da silahlı saldırıda öldürülen 7 kişinin ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu bildirildi.

A+
A-
09.08.2021 11:15
09.08.2021 11:17
0
1390
ABONE OL

AGD'den yapılan yazılı açıklamada, AGD ve MGV Genel Başkanı Salih Turhan ile beraberindeki 30 il başkanının, taziye evine giderek Dedeoğulları ailesinin yakınlarına baş sağlığı dilediği belirtildi.

Açıklamada ifadesine yer verilen Turhan, Konya'da, hem Konyalıları hem de bütün Türkiye’yi derinden sarsan, vahşice bir katliam gerçekleştirildiğini ifade etti.

Katliamın faillerinin, hem hukuk önünde en ağır cezayı görmelerini hem de insanların vicdanlarında yerle yeksan olmalarını ümit ve temenni ettiklerini belirten Turhan, şunları kaydetti:

"Ailenin yakınlarına sabır ve rahmet diliyoruz. Ülkemizin, insanımızın huzura, esenliğe, çokça ihtiyaç duyduğu bir zamanda kinin beslenmemesi, kinden beslenilmemesi, üsluba hassasiyet gösterilmesi lazım. Hayatını kaybeden ailemize bir kez daha, Allah'tan rahmet, yakınlarına ise sabrı cemil niyaz ederim."

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.