Dolar
8,8686
Euro
10,3877
GRAM ALTIN
501,22
BIST
1.385
Konya
parçalı az bulutlu
21°C
Yeni Meram

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Yeni Meram'ı ziyaret etti.

K Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Gökhan Taşkıran, Mehmet Ay, Hümeyra Saçkesen, Ali Deresoy ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Koygun Yeni Meram Gazetesini ziyaret etti.

A+
A-
21.08.2021 15:44
22.08.2021 12:44
0
169
ABONE OL

Ziyaret esnasında Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıkulak ve Genel Yayın Yönetmeni Muhammet Gümüş hazır bulundu.

Gündemdeki konuların yanısıra Basının sorunlarının konuşulduğu ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, sosyal medyadaki yanlış algıların gerçek yüzünün anlaşılması için basının daha güçlü olması gerektiğine vurgu yaptı.

Genel Başkan Yardımcısı Usta, Yeni Meram Gazetesinin Konya basının da önemli bir yerinin olduğunu ifade ederek, “Hep birlikte güçlü Türkiye için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sahadaki gayretlerimizde basının katkısı da önemli, bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıkulak’ta gazetemizin yaptığı çalışmalar ve yapılacaklar hakkında Leyla Şahin Ustaya bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Sarıkulak, Genel Başkan Yardımcısı Usta ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. M. Habib MUTLU

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.