Konya
°C
Yeni Meram
21.06.2023 15:55

Beklenen açıklama geldi: Konyaspor'da yönetim göreve devam edecek

Konyaspor’da belirsizlik sona erdi ve yönetim kurulu görevine devam etme kararı aldı. Genel Sekreter Sertaç Tuza tarafından yapılan açıklamada, “Bu şehrin en değerli markasını en üst seviyeye getirmek üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi

A+
A-
21.06.2023 15:55
21.06.2023 15:57
0
416
ABONE OL

KONYASPOR’da günlerdir merakla beklenen yönetim kurulu kararı belli oldu. Yeşil-beyazlı yönetim kurulu, kendi aralarında yaptığı toplantı sonrasında ‘yola devam’ kararı aldı. Yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle yeşil-beyazlılarda geçtiğimiz günlerde genel kurul gündeme gelmesine karşın, mevcut yönetim görevine devam edeceğini açıkladı. Yeşil-beyazlı kulübün Genel Sekreteri Sertaç Tuza tarafından yönetim adına yapılan açıklamada, “Bu şehrin en değerli markasını en üst seviyeye getirmek üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi. Açıklamada ayrıca, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde görevlendirdiği dört Konyalı bakanımızdan randevu talebinde bulunduk. En kısa zamanda bakanlarımızla görüşülecek, kulübümüzün geleceği noktasında fikir alışverişinde bulunulacaktır” denildi.

*Transfer görüşmeleri sürüyor
GENEL Sekreter Sertaç Tuza tarafından yapılan açıklamanın tamamı şöyle. “Bildiğiniz gibi bir sezonu daha geride bıraktık. Takımımız elli puan barajını aşarak ligi tamamladı. Yine bizim dönemimizde Konyasporumuz en çok puan topladığı dönemi yaşadı ve Avrupa kupalarında mücadele etti. Bu bağlamda yeni sezon hazırlıklarına da tüm hızıyla başladık. Teknik Direktörümüz Aleksandar Stanojevic'in raporu doğrultusunda transfer görüşmelerimize devam ediyoruz. Bu süreç içerisinde bazı medya ve sosyal medya platformlarında ortaya atılan ‘Konyaspor Genel Kurul'a gidecek!’ haberleri kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır”.

*Elimizden geleni yapacağız
“YÖNETİMİMİZ, 5 Haziran 2021 tarihinde göreve gelmiş ve gece gündüz demeden Konyaspor Kulübümüzün geleceği için çok çalışmıştır. Bu şehrin en değerli markasını en üst seviyeye getirmek üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz. Geçtiğimiz iki sezon olduğu gibi takımımızın başarısı için yeni sezonda da elimizden geleni yapacağız. 22 Haziran günü 101. yaşını kutlayacağımız yüz yıllık çınar Konyasporumuz, tüm şehrin ve Konyalıların ortak paydasıdır. Bu süreçte şehrimizin büyüklerinin, yöneticilerinin ve sanayicilerimizin desteğini bekliyoruz. Kulübümüzün daha iyi yerlerde olması açısından hepimizin elini taşın altına koyması gerektiğine inanıyoruz”.

*4 Konyalı bakan ile görüşülecek
“AYRICA Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde görevlendirdiği dört Konyalı bakanımızdan randevu talebinde bulunduk. En kısa zamanda bakanlarımızla görüşülecek, kulübümüzün geleceği noktasında fikir alışverişinde bulunulacaktır. Şunun da altını çizerek ifade etmek istiyorum. Başkanımız Fatih Özgökçen, en kısa zamanda şehrimizdeki basın mensuplarıyla bir araya gelecek, gündeme dair açıklamalarda bulunacaktır”. Öte yandan Konyaspor’da transfer çalışmalarının Kurban Bayramı sonrasında hız kazanması bekleniyor. *HÜSEYİN TURGUT

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.