Dolar
8,8686
Euro
10,3877
GRAM ALTIN
501,22
BIST
1.385
Konya
parçalı az bulutlu
21°C
Yeni Meram

Çumra Belediye Başkanı Candan'dan Konuk'a çağrı

Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (PANKOBİRLİK) Genel Başkanı Recep Konuk'un, sürpriz bir şekilde 29 Eylül'de yapılacak genel kurulda Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı'na aday olmayacağını ve başkanlık görevini bırakacağını açıklamasının ardından Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, Konuk'a çağrıda bulundu.

A+
A-
10.09.2021 16:04
10.09.2021 16:23
1
1444
ABONE OL

Mevcut Başkan Recep Konuk, 29 Eylül'de Konya Büyükşehir Stadyumu'nda yapılacak Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin 69'uncu seçimli Olağan Genel Kurulu'nda aday olmayacağını açıkladı.

Adı PANKOBİRLİK ile özdeşleşen Konuk'un bu sürpriz açıklamasının ardından Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan, Recep Konuk'tan kararını bir kez daha gözden geçirmesini istedi. 

"22 yıldır Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi, Konya Şeker Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Pankobirlik Genel Başkanı olarak ilçemize, ilimize ve ülkemize yapmış olduğu büyük hizmetlerden dolayı Sayın Recep Konuk Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz." diyen Candan, "Çumralılar olarak bu hizmetlerin artarak devam edebilmesi için kendisinin göreve devam etmesi düşüncemizi ve Sayın Recep Konuk başkanımızın görevi bırakmaya ilişkin kararını bir kez daha gözden geçirmesi talebimizi ve dileğimizi hemşehrilerimiz adına ifade ediyorum." ifadelerini kullandı.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.