Konya
°C
Yeni Meram
21.11.2023 13:55

Ekrem Coşkun: Seferberliğe ihtiyaç var

KONYASPOR’da daha önceki dönemlerde yöneticilik yapan iş insanı Ekrem Coşkun, Olağanüstü Genel Kurul süreciyle ilgili konuşarak, şehirde seferberlik ilan edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

A+
A-
21.11.2023 13:55
21.11.2023 13:56
0
747
ABONE OL

 Coşkun açıklamasında şu ifadelere yer verdi. Sıkıntılı bir ortamdan geçiyoruz. Şehir ve şehrin paydaşları olarak topyekün ayağa kalkar ve Konyaspor’u bu sıkıntılı günlerden kurtarırız. Bir haftalık süreç çok önemli ve değerli. Konyaspor’un değerli iş insanları ve şehrin kanaat önderlerinden bir hamle bekliyoruz. İnşallah bir yönetim oluşur. Ancak olmazsa sözümüz söz, gücümüz yettiği kadar Konyaspor’u kayyuma göndermeyiz. Ancak asıl düşüncemiz şehrin paydaşlarıyla Konyaspor’u ayağa kaldırmak”.

“KONYASPOR’U mevcut borcu iş adamlarının boyunu aşıyor. Altından kalkacak bir durumdan olmaktan çıktı. Şehrin bu noktada seferberliğe ihtiyacı var. O zemini de oluşturmamız lazım. Düşündüğümüz liste de var. Yavaş yavaş kafamızdaki isimlerle görüşmelere başlayacağız. Şirketleşme konusu çok değerli. Bunu bir an önce hayata geçirmeli ve borcu tabana yayıp, Konyaspor’un geleceğini kurtarmalıyız. Kasımpaşa maçından önce liste oluşmalıydı. Takıma da motive kaynağı olabilirdi. Biz her zaman Konyaspor noktasında bir görev verilirse yapmaya talibiz, yapmaya da hazırız”. *HÜSEYİN TURGUT

HABER KAYNAĞI : HABER MERKEZİ
HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.