Konya
açık
11°C
Yeni Meram
08.12.2023 14:39

Karaman'da İl Afet Risk Azaltma Planı değerlendirme toplantısı yapıldı

Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim başkanlığında kış mevsiminde alınacak tedbirler ve İl Afet Risk Azaltma Planı (IRAP) değerlendirme toplantısı yapıldı.

A+
A-
08.12.2023 14:39
08.12.2023 14:41
0
640
ABONE OL

Karaman Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kış mevsiminin kendisini hissettirmesiyle birlikte il genelinde yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi amacıyla alınacak tedbirlerin görüşüldüğü Kış Mevsiminde Alınacak Tedbirler ve 'İRAP Değerlendirme Toplantısı'nın Vali Sarıibrahim başkanlığında gerçekleştirildiği belirtildi.

Açıklamada, AFAD İl Müdürü Şerife Han'ın sunumuyla başlayan toplantıda, genel hayatı olumsuz etkileyebilecek ve kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasını gerektirebilecek konuların görüşüldüğü, tehlike ve risk değerlendirmeleri, mevcut durum analizi, afet risk azaltma amaç, hedef ve eylemlerinin ele alındığı bildirildi.

Karamanoğlu Mehmet Bey Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Mustafa Karaca, ilçe kaymakamları, Belediye Başkan Vekili Eyüp Hüsamettin Aslan ve ilgili kurum müdürlerinin katıldığı kaydedildi.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.