Dolar
13,5695
Euro
15,3876
GRAM ALTIN
791,74
BIST
1.979,83
Konya
hafif kar yağışlı
-5°C
Yeni Meram

Karatay Belediyesi yardım başvurusu başladı

Konya Karatay Belediyesi, 2022 yılı sosyal yardımları kapsamında farklı bir çalışmaya imza attı. İlçede yaşayan herkes, çevresinde ihtiyaç sahibi olduğunu bildiği kişi adına yardım başvurusunda bulunabilecek. İşte başvuru detayları ve linki.

A+
A-
15.01.2022 13:48
15.01.2022 13:56
2
735
ABONE OL

Karatay Belediyesi sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? , Karatay Belediyesi yardım başvuru formu nasıl doldurulur? , Komşu, tanıdık gibi başka biri adına Karatay Belediyesi yardım başvurusu yapılabilir mi? Başkası adına Karatay Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır?

Karatay Belediyesi, tüm bu soruların cevabını bulduğu yeni bir çalışmayı hayata geçirdi.

HAYDİ! BİRLİKTE GÖNÜLLER YAPALIM

Yeni ve dikkat çeken çalışmanın ayrıntılarını Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca duyurdu. Kılca, yaptığı açıklamada, Karatay Belediyesi olarak her yıl ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere bir çok farklı alanda destek olmaya gayret ettiklerini kaydetti.

Kılca, bu gayreti hem ilçenin komşuluk bilincine katkı sağlayacağına hem de yardım faaliyetlerine ayrı bir anlam katacağına inandıkları yeni bir yöntemle geliştirmek istediklerini ifade etti.

“YARDIMA İHTİYACI OLAN AİLELERİ BİZE BİLDİRİN”

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, sosyal yardım 2022 başvurularına dair yaptığı açıklamada, “Bu çalışmamız her birimize ayrı sorumluluk ve hassasiyet yüklüyor. Sizlerden ricamız, mahallenizde ve sosyal çevrenizde desteğe ihtiyacı olduğunu bildiğiniz aileleri bizlere buradan iletmeniz.

Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) "Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir" buyuruyor. Birlikte omuz omuza, gönül gönüle çalıştığımız Karatay'ımız için yine örnek bir birliktelik göstereceğimize ve bu alanda en doğru bilgileri bizlere ileterek el birliğiyle "hayrı yapan" olacağımıza yürekten inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

KARATAY BELEDİYESİ YARDIM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? (2022)

Karatay'da ikamet eden tüm vatandaşlar, yine Karatay'da ikamet etmek şartıyla çevresinde ihtiyaç sahibi olduğunu bildiği komşusu/tanıdığı adına aşağıdaki linki tıklayarak online başvuruda bulunabilecek.

KARATAY BELEDİYESİ YARDIM BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

HABER YORUMLARI
  1. ramazan gunes
    2022-01-17 07:16:30
    gercekten ihtiyaci var bu kisinin