Dolar
8,3371
Euro
9,9293
GRAM ALTIN
485,31
BIST
1.407
Konya
açık
32°C
Yeni Meram
Torku Reklam Haber Detay

KGC'de, Sefa Özdemir güven tazeledi

Konya Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen genel kurulda Başkan Sefa Özdemir güven tazeledi.

A+
A-
16.06.2021 12:39
16.06.2021 13:00
0
2806
ABONE OL

Konya Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurulu Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Genel kurula tek listeyle giren mevcut başkan Sefa Özdemir, yeniden Gazeteciler Cemiyeti başkanı oldu. Başkan Özdemir konuşmasında, “Konya Gazeteciler Cemiyeti, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Konya’da bu mesleği hakkı ile icra eden tüm basın çalışanlarının haklarını ve menfaatlerini koruyup gözetmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir” dedi. Konya Gazeteciler Cemiyetinde görev dağılımı ise şu şekilde yapıldı: Yönetim Kurulu (Asil): Lokman Koyuncuoğlu, Yaşar Toy, Rasim Atalay, Emrullah Nergiz, Erhan Dargeçit, Halid Şen, Mehmet Yenikaynak, Muhammet Gümüş, Zekeriya Sağlık, Mustafa Uğurlu, Mevlüt Boyalı, Mehmet Esat Ergener. Denetim Kurulu (Asil): A. Akif Solak, Hüseyin Toptaş, Yalçın Dinç. Onur Kurulu: Uğur Özteke, Kenan Arvas, Kerem İşkan, Ahmet Tapu, Mehdi Demir, Mustafa Öztürk İşler, Atilla Memiş. Federasyon Üst Kurul Delegeleri: Sefa Özdemir, Sezai Ballı, Celalettin Boyalı, Mehmet Yaşa, Adem Alemdar, Mustafa Arslan, Lokman Koyuncuoğlu, Ahmet Baydar.


“CEMİYETİMİZ ALTERNATİFSİZ GÜÇLÜ BİR CEMİYET HALİNE GELMİŞTİR”


Konuşmalarını gerçekleştiren Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, “Konya’yı Konya yapan en önemli değerlerden ve paydaşlardan biri de hiç şüphesiz ki fikir üreten, sorumluluk üstlenen, yapıcı eleştirileri ile idarecileri yönlendiren, tüm zorluklarına rağmen mesleğini büyük bir aşkla icra etmeye çalışan meslektaşlarımızdır, gazetecilerdir. Nasıl ki gazetecilerin yaşadıkları şehre karşı sorumlulukları varsa; Konya Gazeteciler Cemiyetinin de üyesi bulunan meslektaşlarına karşı görev ve sorumlulukları vardır. Bu sorumluluğu ise, sizlerin destekleriyle göreve gelen yönetim üstlenir. Bugüne kadar Gazeteciler Cemiyetinde görev yaparak meslektaşlarımıza hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş olan yöneticilerimiz sayesinde cemiyetimiz itibarlı, sözü dinlenen, etki ve hakimiyet alanı olan ve alanında alternatifsiz güçlü bir cemiyet haline gelmiştir. Konya Gazeteciler Cemiyeti, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Konya’da bu mesleği hakkı ile icra eden tüm basın çalışanlarının haklarını ve menfaatlerini koruyup gözetmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Cemiyetimizin 2015 yılı mart ayında yapılan genel kurulu ile şahsım ve yönetimim sizlere hizmet etmek üzere vazifelendirilmiş ve 6 yıl boyunca sizler için Konya Gazeteciler Cemiyeti çatısı altında hizmet etmiştir. Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte de bu hizmet kervanını yürütmek üzere göreve talibiz. Genel kurulumuzun meslektaşlarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Hüseyin MENEKŞE

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.