Konya
°C
Yeni Meram
21.04.2024 13:01

KGC’de yeni dönem planlandı

Konya Gazeteciler Cemiyeti, mart ayında yaptığı genel kurulun ardından yeni dönemin planlaması için bir araya geldi. Planlama toplantısında 8 yeni komisyon kurularak aktif bir çalışma döneminin de başlangıcı yapılmış oldu.

A+
A-
21.04.2024 13:01
21.04.2024 13:10
0
508
ABONE OL

KOMİSYONLAR AKTİF ÇALIŞACAK


Konya basınının birlik ve beraberliğinin sembolü olan Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) üyelerinin çıkar ve menfaatlerini koruyup savunmanın yanında meslek mensupları için sosyal, kültürel, sportif, eğitim amaçlı farklı projeler üretiyor. Kısa zamanda hayata geçecek bu projeler için ise Cemiyet Yönetimi kendi içerisinde 8 ana başlıkta komisyonlar kurdu.

Bu komisyonlardan sorumlu başkan yardımcıları kendi ilgi alanlarında katılımcı projeler üretip tüm meslek mensuplarının istifadesine sunulacak çalışmalar gerçekleştirecek.

KGC Yeni Dönem Planlama Toplantısı, Dedeman Konya Otel’de tüm yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan KGC Başkanı Sefa Özdemir, “Geride kalan dönemlerde üyelerimizin çıkar ve menfaatleri doğrultusunda önemli projelere imza attık. Bu projelerde de ciddi kazanımlar elde ettik. Bunun yanında üyelerimizin eğitim, sosyal ve kültürel etkinlikler gibi alanlarda bizden istek ve beklentileri vardı. Bunları planladık ama dönemin şartları gereği hayata geçiremedik. Bu dönem inşallah üyelerimizin ihtiyaç duyduğu alanda projelerin üretildiği ve üyelerin katılımıyla birlikte hayata geçirildiği bir dönem olacak. Toplantıda aldığımız kararların hem yönetimimiz hem Cemiyetimiz ve hem de tüm Konya’daki meslektaşlarımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.


İŞTE KOMİSYONLAR
Gerçekleşen toplantı neticesinde şu komisyonlar oluşturuldu: Teşkilatlanma, Kurumsal İlişkiler ve Protokol, Eğitim, Strateji ve Ar-Ge, Spor, Kültür, Yarışmalar ve Organizasyon, Mali İşler-Reklam ve Satın Alma, Kadın ve Gençlik Komisyonu, Sosyal İşler ve Dış ilişkiler.
HABER MERKEZİ

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.