Dolar
8,7652
Euro
10,3198
GRAM ALTIN
493,15
BIST
1.401
Konya
az bulutlu
14°C
Yeni Meram

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Büyük'ten Kurban Bayramı mesajı

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

A+
A-
18.07.2021 15:54
18.07.2021 16:19
0
158
ABONE OL

Büyük, mesajında dini ve milli bayramların, tüm olumsuzlukların geride bırakıldığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutulup saygı ve sevgi çerçevesinde hayata yeni bir dirilik katılan özel günler olduğunu belirtti.

Kurban Bayramı'nın da bu özel günlerden biri olduğunu anımsatan Büyük, "Kurban Bayramımız vesilesiyle yetim, kimsesiz, çocuk ve yaşlıların tebessümüne kapı aralayacak nice güzel davranışta bulunmayı, kalpleri karartan küskünlüklere son vermeyi ve hoşgörünün hayatımızın her aşamasında hakim olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Büyük, şunları kaydetti:

"Dünyanın farklı coğrafyalarında garip ve mahzun bir şekilde bayrama girecek kardeşlerimizin günlerini kutluyorum. Zulüm, işkence yahut tehdit altında yaşamak zorunda kalan ve hür bir vatanın hayaliyle asil ve aziz bir mücadele içerisinde olan kardeşlerimizin bir sonraki bayramlarını hür ve başı dik bir şekilde yaşamalarını diliyorum. Bizlerin sağlığı ve güvenliği için bu bayramı ailelerinden uzakta geçiren sağlık çalışanlarımız, askerlerimiz ve polislerimiz başta olmak üzere eğitim camiamızın her bir ferdinin, aziz milletimizin ve tüm alem-i İslam'ın Kurban Bayramını tebrik ediyor, esenlikler diliyorum."

 
HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.