Konya
°C
Yeni Meram
04.10.2023 12:08

Konya'nın ilçelerinde, Mevlidi Nebevi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlanıyor

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Mevlidi Nebevi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla İlçe Müftüsü Adem Bebek ‘i ziyaret etti. Bozkır ilçesinde Bozkır İlçe Müftüsü ve kurum çalışanları, 2023 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle kurum ziyaretleri gerçekleştirdi.

A+
A-
04.10.2023 12:08
04.10.2023 12:14
0
1294
ABONE OL

Başkan Tutal ziyarette Müftü Bebeke'e "Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nın milletimiz ve tüm din görevlilerimiz için hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Müftüsü Adem Bebek de, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası, her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kutlanıyor. Hem camilerimizin, hem din görevlilerin, hem müftülüğümüzün hem de diyanetimizin belediyenizden her ne isteği olduysa her konuda yardımcı oldunuz. Camilerimiz can damarımız. Cami hepimizin. Camilerimiz bu toplumun manevi dönüşümünü gerçekleştirecek olan sevgi ve kardeşlik merkezleri. Camiler ve Din Görevlilerimize verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Hafta dolayısıyla bizleri mutlu ettiniz." diye konuştu.

Başkan Tutal, hafta nedeniyle Müftü Adem Bebek ve müftülük çalışanlarına masa saati hediye etti.

2023 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Bozkır İlçe Müftüsü Emin Yüksek ve beraberindeki heyet Bozkır Kaymakamı Tolga Turan, Bozkır Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kılınç ve Bozkır İlçe Emniyet Amiri Uğur Alaca’yı makamlarında ziyaret ederek, kitap hediye etti.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.