Dolar
18,0996
Euro
18,1969
GRAM ALTIN
1.016,03
BIST
3.020,20
Konya
açık
28°C
Yeni Meram

Konya sanayisinin göz bebeğinde dev proje: GNC Özel Organize Sanayi Sitesi

Erser, Doğa ve Delta Group güvencesiyle Konya sanayisinin kalbi pozisyonundaki özel lokasyonda yükselecek GNC Özel Organize Sanayisi, 300’e yakın firmanın üretim çeşitliliğiyle Konya’dan dünyaya açılan pencere olacak.

A+
A-
02.08.2022 12:49
02.08.2022 13:24
0
1215
ABONE OL

KONYA SANAYİSİ BÜYÜYOR


Türkiye’nin üretim üssü, hızla büyüyen Konya sanayisi yeni sanayi bölgelerine kavuşuyor. 1980'lerden sonra çeşitli sektörlerde büyük gelişim kaydeden ve gelinen noktada “Anadolu’nun Marmarası” olarak adlandırılan Konya sanayisi yerli ve yabancı müteşebbislerin talepleri doğrultusunda önümüzdeki süreçte özel sektör yatırımları ile daha da büyüyecek.


ÜÇ MARKADAN GÜÇBİRLİĞİ


Ankara Yolu ve Aslım Caddesinde hızla artan sanayileşme ağına şehrin üç önemli markasının konsorsiyum liderliğinde devasa bir sanayi sitesi daha ekleniyor. Erser, Doğa ve Delta Group güvencesiyle, Ankara Yolu’nda yapılacak büyük yatırım için geri sayım başladı. GNÇ Özel Sanayi Sitesi ismi verilen proje kamuoyunda büyük ilgi ve merak uyandırdı.


LOKASYONU DİKKAT ÇEKİCİ


Aselsan’ın da konuşlu olduğu Konya’nın en kıymetli lokasyonlarından Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi'ne, havaalanı, OSB’ler ve önümüzdeki dönemde iş dünyasının dünyaya açılmasını kolaylaştıracak TCDD Kayacık Lojistik Merkezi’ne komşu GNC Özel Sanayi Sitesi özel konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor.


CAZİP ÖDEME SEÇENEĞİ


Yeni bir başlangıca, yeni bir girişime kapı aralamak isteyenler için cazip ödeme koşullarıyla çok özel bir fırsat sunan konsorsiyum liderleri; 16 blokta ve 5 ayrı tipte 236 adet sanayi alanı ve 60 adet ticari işyeri ile Konya sanayisinin çok özel bir üretim sahasına kavuşacağını açıklayarak, “Sanayinin ve ticaretin gözbebeği bir lokasyonda şehrimize çok güzel ve özel bir sanayi sahası kavuşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” ifadelerini kullandılar.

GNC SANAYİ SİTESİNİN ÖZELLİKLERİ


-Anahtar teslim iş yerleri
-Jeolojik etüdü yapılmış sanayi sitesi
-Depreme dayanıklı sanayi sitesi
-C 45 sınıfı öngerilmeli prefabrik taşıyıcı sistem
-Sığınak alanı
-Sanayi için uygun trafo, elektrik, doğalgaz altyapısı
-Yangın yönetmeliğine uygun yapılmış sanayi sitesi
-Sosyal tesis alanları
-Tır ve kamyonlar için dizayn edilmiş park alanı
- Modern yalıtımlı dış cephe
-Gece - gündüz üretim ve çalışma imkanı
-Profesyonel site yönetimi
-Bloklar arası 20 metre sirkülsyon yolları
-Lokasyon özelliği
-GES yapımına uygun
- Sanayi ve ticaret iç bütünlüğü
-Ön ve arka bahçe alanı ile

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.