Konya
°C
Yeni Meram
10.07.2024 09:24

Konya Şeker Seçimli Genel Kurul'a gidiyor

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi erken genel kurula gidiyor. Seçimli genel kurul 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü yapılacak.

A+
A-
10.07.2024 09:24
10.07.2024 09:40
0
399
ABONE OL

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifinin bu yıl yapılacak olan Mali Olağan Genel Kurul, yönetim kurulu kararı ile seçimli genel kurula dönüştürüldü.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi bünyesinde Konya Şeker, Çumra Şeker, Panagro, Soma Termik Santral, Kangal Termik Santral, Panplast, Seydibey, Altınekin gibi iştirakleri ile Torku gibi devasa bir marka bulunduruyor. 

Mevcut Başkan Ramazan Erkoyuncu'nun yeniden aday olacağı seçimler için Arslan Üstündağ ve Servet Sarı da geçtiğimiz haftalarda resmi olarak başkan adaylıklarını açıklamıştı.

 RECEP KONUK DA MI ADAY?

Kulislerde PANKOBİRLİK eski Başkanı Recep Konuk’un da genel kurulda yeniden aday olacağı konuşuluyor. Konuk'un yakın zamanda resmi olarak adaylığını duyurması bekleniyor. 

Öte yandan Konya Şeker'in seçimli genel kurulunda aday olacağı konuşulan Konuk, sosyal medya hesabından iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşım yaptı. Konuk'unsosyal medya gönderisi adaylık mesajı olarak yorumlandı. 

HABER KAYNAĞI : yenimeram.com.tr (Ümmügülsüm DÜNDAR)
HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.