Dolar
8,8689
Euro
10,4740
GRAM ALTIN
499,21
BIST
1.385
Konya
açık
19°C
Yeni Meram

Konyaspor'dan engelli taraftarlarla ilgili açıklama

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu’nda oynanacak müsabakalar öncesi engelli taraftarlar artık gişeye gitmeksizin internet ortamında bilet başvurusunda bulunabilecekler.

A+
A-
18.08.2021 13:49
18.08.2021 13:53
0
1419
ABONE OL

Engelli taraftarların bu imkândan yararlanabilmesi için:

*Bir defaya mahsus olmak üzere MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Passolig noktalarına giderek kayıt olmak. (Kayıt olan engelli taraftarlarımız bu işlemin ardından sezon boyunca maç yüklemelerini internet ortamında gerçekleştirebilecekler.)

*Önceki sezon kayıt yaptıran engelli taraftarlarımızın tekrar kayıt yaptırmasına gerek yoktur.

*Gişe görevlisine engelli ve kimlik kartlarının aslını ibraz ederek, fotokopilerini yetkiliye teslim etmek (Lütfen fotokopileri yanınızda getiriniz!)

*Konyaspor logolu Passolig kart sahibi olmak...

*Passolig kart vize sürelerini uzatmış olmak...

Kayıt işlemleri 18.08.2021 tarihinden itibaren başlayacaktır ve müsabaka günleri haricinde gişelerde devam edecek.

Kayıt işlemini tamamlayan engelli taraftar başvuru işlemlerini sezon boyunca müsabaka biletleri satışa çıktığı andan maç saatine 4 saat kalıncaya kadar, http://www.konyaspor.org.tr 'den taraftar menüsü altında engelli taraftar bilet sorgulama bölümüne girerek maç bilet başvurularını gerçekleştirebilecek.

Form doldurulduktan sonra maç günü içerisinde yüklenen biletinize ait bilgilendirme SMS ve e-postanız Passolig sisteminde kayıtlı olan cep telefonu ve e posta adresinize gönderilecek.

Gişelerden belge ibrazı ile kayıt yaptırmayanlar internet ortamında başvuruda bulunmayacaklar.

Müsabaka günü engelli taraftarların ilgili resmi kurumlardan almış oldukları engelli kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Maç girişi esnasında bu belgeler kontrol edilecek.

Refakatçili engelli kapsamında değerlendirilen engelli taraftarların refakatçileri için de Konyaspor logolu güncel Passolig kart sahibi olmaları koşuluyla bilet hakları bulunuyor.

Stadyumda engelli taraftarlar için 105 kişilik kontenjanın mevcut olduğu hatırlatılan açıklamada yapılan müracaat sonrası internet ortamından doldurulan başvuru formlarının bu sayı üstünde olması durumunda sistem tarafından otomatik olarak kabul edilmeyeceği kaydedildi.

Ayrıca bilet yüklemesi gerçekleşen engelli taraftarlar ve refakatçileri hiçbir şekilde biletlerini transfer edemeyecekler.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.