Konya
°C
Yeni Meram
10.07.2024 15:17

Konyaspor’da liste kabarıyor!

KONYASPOR’DA yeni sezon planlaması kapsamında transfer çalışmaları devam ederken, forvet mevkisi için her geçen gün aday sayısı artıyor. Yerli ve yabancı birçok futbolcuyla dirsek teması kuran yeşil-beyazlı yönetimin son olarak Fenerbahçe’nin forveti Umut Nayir için nabız yokladığı ifade edildi.

A+
A-
10.07.2024 15:17
10.07.2024 15:21
1
6568
ABONE OL

 Yeni Meram Gazetesi Spor Müdür Hüseyin Turgut’un haberine göre geride kalan sezonun ikinci yarısını Pendikspor’da kiralık olarak geçiren ve iyi bir performans sergileyen Umut Nayir’in İstanbul ekibindeki durumunu yakından takip eden Konyaspor transfer komitesi, Fenerbahçe’nin futbolcunun transferine izin vermesi halinde girişimlere başlayacak. Şu an için beklemede olan yeşil-beyazlıların, Süper Lig’den birçok talibi olan Umut Nayir’i kadroya katmak adına tüm şartları zorlayacağı da gelen bilgiler arasında. Geride kalan sezonun ara transfer döneminde de Umut Nayir’i renklerine bağlamak isteyen Konyaspor yönetimi, futbolcunun sözleşmesindeki özel maddeye takılmış ve başarılı forvet Pendikspor’a imza atmıştı. Umut, İstanbul ekibi ile çıktığı maçlarda 5 kez gol sevinci yaşadı. Ayrıca Konyaspor ile ismi anılan Beşiktaşlı Tayfur Bingöl için şu an itibariyle bir girişim olmazken, yeşil-beyazlıların ilerleyen günlerde şartların oluşması halinde bu transferi gündeme alabileceği ifade edildi. 

HABER KAYNAĞI : yenimeram.com.tr (Hüseyin Avni UĞUR)
HABER YORUMLARI
  1. Mustafa Çalışkan
    2024-07-11 08:02:42
    Konyaspor'a gelirsen Miili takıma gideceğin kesin.Çünki gol makinası olursun.Konyaspor'da seni gol yollarında besleyecek iyi oyuncular var.İki taraf içinde iyi olur.