Dolar
8,8764
Euro
10,3722
GRAM ALTIN
495,84
BIST
1.384
Konya
açık
21°C
Yeni Meram

Özboyacı’dan Cemiyet'e ziyaret

Ak Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı Konya Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundu.

A+
A-
10.08.2021 15:55
10.08.2021 15:57
0
1179
ABONE OL


Konya Gazeteciler Cemiyeti seçimlerinin ardından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ak Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve Ak Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Taşkıran’da cemiyeti ziyaret ederek başkan Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile uzun süre sohbet etti.


Özboyacı, konuşmasında Konya basınının oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğuna dikkat çekerken, “Son günlerde Konya üzerinden oynanmak istenen olaylara şahit olduk. Bir aileden 7 kişinin katledilmesi, bu olayın ardından bir dergide Konya’yı ve Mevlana’yı karalamaya çalışan yayınlar yapması bunun en son örneği idi. Ancak her iki olayda da gördük ki Konya basını tek yürek halinde bu tür hain saldırılara en güzel cevabı verdi.


Bu birliktelik ve Konya’ya sahip çıkma adına yapılan açıklamalar bizleri mutlu etti. Bunun için Konya basınına özellikle bir kez daha teşekkür ediyorum. Konya basını şehrine sahip çıkma adına tüm Türkiye’ye örnek olacak bir tavır sergilemiştir. Bizlere düşen görevde Konya’ya ve sorunlarına sahip çıkan basını en güzel şekilde desteklemektir. Bizlerde Ankara’da elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.


Cemiyet Başkanı Sefa Özdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Konya basını olarak yaptığımız son seçimlerde en güzel birlik mesajını verdik. Her kurumdan bir temsilcinin yer aldığı Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi her arkadaşımız üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde. Bu birlikteliğimizi inşallah daha iyi noktalara getireceğimize inanıyorum. Bu vesile ile sizlere ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.