Konya
°C
Yeni Meram
21.11.2023 11:27

Psikon, 7 yaşında

Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi 7. yaşını kutladı.

A+
A-
21.11.2023 11:27
21.11.2023 11:28
0
1664
ABONE OL


Konya’da psikoloji alanında hizmet sunan en büyük merkezlerden biri olan Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi kuruluşunun 7. yılını profesyonel ekibi ile Dedeman Otelde gerçekleşen bir organizasyon ile kutladı.

Psikolojinin farklı alanlarında uzmanlaşmış, tecrübeli ve dinamik ekibi ile hizmet vermekte olan Psikon Danışmanlık ailesi bu süre zarfında kendilerini tercih eden, güven bağı oluşturdukları tüm danışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Konya’da psikoloji alanında Selçuklu ve Meram olmak üzere 2 şube, 17 çalışan ile hizmet veren Psikon Sağlık ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi 2017 yılından bu yana ruh sağlığı alanında etkin ve yetkin uzmanlarla büyümeye devam ediyor.

Her yaş grubundan danışanı bulunan merkezde uzman klinik psikologlar, uzman psikolojik danışmanlar ve çocuk gelişimi uzmanları da bulunuyor. Danışanları ile oluşturdukları güven bağının temelinde danışan mahremiyetine, gizliliğe ve etik çalışma kurallarına önem vermelerinin etkisi olduğunu belirten uzmanlar bu konunun çok önemli olduğunu ve kurumun bu konuda gereken önlemleri aldığını özellikle belirttiler.
HABER MERKEZİ

HABER KAYNAĞI : HABER MERKEZİ
HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.