Dolar
13,1227
Euro
14,9311
GRAM ALTIN
756,58
BIST
1.810
Konya
kapalı
11°C
Yeni Meram

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, öğretmenleri okullarında ziyaret etti

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri okullarında ziyaret etti.

A+
A-
25.11.2021 11:43
25.11.2021 11:47
0
1052
ABONE OL

Seydişehir'de farklı okullarda öğretmenlik ve idarecilik görevinde bulunan ve daha sonra belediye başkanlığı görevine seçilen Mehmet Tutal, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir görev olduğunu dünyaya yeniden gelse yine öğretmen olmak istediğini söyledi.

Öğretmenliğin zor bir görev olduğunu anımsatan Tutal, şunları söyledi:

"Masum, temiz, yaratılmışa en uygun şekilde hayatını devam ettiren kirlenmemiş dimağlarla uğraşıyoruz. Dolayısı ile zor olmasına rağmen en şanslı meslek guruplarından birisi öğretmenlik. Ben 24 Kasım'da kendimi daha çok öğretmen olarak hissediyorum. Çünkü bir üşür öğrencim var ya ziyaretime geliyorlar ya da telefonla arayarak günümü kutluyorlar."

Taraşçı Şehit Okan Altıparmak Orta Okulu Müdürü Celalettin Örküt, Merkez İlkokulu Müdürü Yasin Öşekçi, Mahmut Esat Ortaokulu Müdürü Süleyman Boztepe, Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi Müdürü Adıgüzel Teke, Seydişehir Anadolu Lisesi Müdürü Hayrettin Topuz, Seydişehir Seyidharun Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Uçan Başkan Tutal'ın Öğretmenler Gününü kutlayarak kendilerini unutmayan Başkan Tutal'a teşekkür etti.

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.