Dolar
13,4726
Euro
15,2894
GRAM ALTIN
793,64
BIST
2.011,16
Konya
rain and snow
0°C
Yeni Meram

KGC Yönetimi’nden Erkoyuncu’ya ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti, kısa bir süre önce yapılan seçimli genel kurulda Konya Şeker’in bayrağını Recep Konuk’tan devralan Ramazan Erkoyuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

A+
A-
28.11.2021 12:36
28.11.2021 12:38
0
1509
ABONE OL

 Başkan Sefa Özdemir ve yönetimini kabul eden Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Konya Şeker’in mevcut durumu hakkında bilgi vererek, kurumun geleceğini daha sağlam bir altyapı üzerine kurgulamak için büyük bir titizlikle çalıştıklarını söyledi.

Konya Şeker’in Konya’ya mâl olmuş, Türkiye’nin en büyük üretici kooperatiflerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Ramazan Erkoyuncu, “Bünyesinden TORKU gibi bir markayı doğurmuş olan, bu isimle de adını tüm dünyaya duyuran Konya Şeker, sadece kendi mensupları için değil tüm Konya için önemlidir, kıymetlidir. Biz de bunun farkında ve bilincindeyiz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bu ehemmiyetin farkında ve bilincinde olarak tüm çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. İlk etapta yapmamız gereken, kurumun önünü açacak yeni yol haritasını belirlemek. Bu hususta yoğun bir mesai harcıyoruz. Konya Şeker’in dününde olduğu gibi bugününde de Konya basınını her zaman yanımızda gördük. Bunun yarın da aynı olacağından hiç kuşkumuz yok. Dolayısıyla Konya basınına verdiği desteklerden ötürü, nezdinizde şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.


Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de Konya Şeker Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu’ya görevinde başarılar dileyerek, “Konya Şeker bizim kurumumuz, markaları da bizim markalarımız. Konya Şeker’in varlığı, geleceğe emin adımlarla ilerlemesi tüm Konya’nın menfaatine olacaktır. Çıktığınız yolun ne kadar meşakkatli olduğunu biliyoruz. Öyle umuyoruz ki bu dikenli yolun sonu daha güzel yarınlara ulaşacaktır. Konya basını olarak biz de üzerimize düşen görevi her zaman olduğu gibi sağduyu ile yapmaya hazırız” diye konuştu. Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.
HABER MERKEZİ

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.