Dolar
8,8689
Euro
10,4740
GRAM ALTIN
499,21
BIST
1.385
Konya
açık
19°C
Yeni Meram

Yeni Meram 72 yaşında!

28 Ağustos 1950’de yayın hayatına ‘Meramımız’ı anlatmak gayesiyle başlayan ve o günden bugüne kadar kesintisiz yayınını sürdüren Yeni Meram gazetemiz bugün 72. yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

A+
A-
27.08.2021 17:10
27.08.2021 17:39
0
1170
ABONE OL

Geçmişten günümüze güçlü, sağlam ve güvenilir bir köprü vazifesi gören gazetemiz, 72 yıldır kesintisiz yayını ile de büyük bir farklılık gösteriyor. İlk gün heyecanı ile günümüze kadar gelişerek ve yenilenerek gelen gazetemiz, değişen teknolojileri de yakından takip ederek siz okuyucularına en hızlı ve doğru haberi vermenin gayretini gösteriyor.

Siyasetten, ekonomiye, tarımdan, sanayiye, spordan güncel haberlerin yanı sıra özel röportaj ve araştırma sayfalarıyla da sizlerin beğenisini kazanan Yeni Meram, bugünden sonra da sizlerden alacağı güç ile köklü geçmişini günümüzle harmanlayarak geleceğe taşıyacak.

Yayın politikasında güçlünün değil haklının yanında olmayı düstur edinen ve haber yorumlarında bunu yansıtan Yeni Meram, bugüne kadar vatanına milletine, bayrağına ve değerlerine bağlı kalarak gazeteciliğini yapmış bundan sonra da bu çizgide yayın yapmaya da devam edecektir. Yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne kadar birçok değişime şahit olan ve geleceğe vesika olarak kalan Yeni Meram, ülke olarak geçtiğimiz zor zamanlarda da birlik ve beraberliğe dem vurarak dik duruşunu her zaman sergilemiştir.

Siz okurlarından aldığı güç ve destek ile şehrimizi ilgilendiren birçok konuyu gündeme taşıyıp daha iyiye ulaşmak için dikkatleri çeken Yeni Meram, bunları yaparken kişilik haklarından, adalet vurgusuna kadar tüm hassasiyetleri gözeterek bel altı vurma haberciliğine de savaş açmıştır.

Hazırlanan özel sayfalar ile şehrin ve ülkenin birçok değerini siz okurlarına sunmanın mutluluğunu yaşayan gazetemiz, bundan sonra da yapacağı çalışmalar ile bilinmeyen, görülmeyen ve duyulmayanları gün yüzüne çıkartarak vesikasına yeni kaynaklar kazandıracak.

Globalleşen dünyada hızla ilerleyen sosyal medya gerçeğinin içinde doğru, tarafsız ve dürüst habercilik anlayışıyla yerini alan ve bu anlamda da ciddi yatırımlar yaparak geleceğe hazır olan Yeni Meram, haber kirliliğinin yaşandığı sosyal mecrada internet haber sitesindeki doğru haberciliği ile bugüne kadar siz kıymetli takipçilerinin beğenisini kazanmış; bundan sonra da aynı ilkelerle devam edeceği yayınlarında yine okurlarının desteğini yanında hissedecektir.

Bilimsel makalelerde en önemli kaynak olarak kullanılan ve birçok bilimsel çalışmada köklü geçmişindeki sayfalar ile geleceğe ışık tutan Yeni Meram, 72 yıllık arşivi ile de önemli bir güce sahiptir. 

Geçmişten bugüne kadar 72 yıllık serüvenimizde bizi yalnız bırakmayan okurlarımıza teşekkür ediyor değişen, dönüşen ve dijitalleşen dünya gerçeğine entegre olarak devam edeceğimiz yayın hayatımızda nice yıllarda da birlikte olmayı arzu ediyoruz.

Hep birlikte nice yıllara…

HABER YORUMLARI
  1. Henüz yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.